O společnosti FORESTINA s.r.o.

Základní filosofií společnosti v produktové oblasti je vývoj a výroba organických hnojiv a souvisejících produktů, jejichž určení je primárně pro hobby pěstitele, nicméně které vykazují vysokou kvalitu a užitné vlastnosti asociované s produkty určenými pro profesionální využití. Visit spin city casino.
Problematikou výroby zahradních hnojiv se firma intenzivně zabývá od roku 2006. Za tuto krátkou dobu dokázala výrazně proniknout na tuzemský trh, zařadit se k lídrům mezi výrobci zahradních hnojiv a stát se jednou z významných firem zabývajících se touto oblastí podnikání. V nemalé míře se společnost také věnuje v zimních měsících produkci výrobkové řady KRMÍTKO, kde svým zákazníkům nabízí krmení pro venkovní ptactvo v podobě slunečnice, speciálně míchaných směsí, několika druhů lojových koulí a jiných „pochutin“ pro ptactvo. Součástí tohoto programu jsou také úspěšné a oblíbené ptačí budky, zahnizďovací budky a čmelákovníky.

obrazek

V roce 2008 dělá společnost FORESTINA významný krok v rozšíření sortimentu – vzniká řada Hoštických hnojiv. Hoštická hnojiva jsou první ucelenou řadou přírodních hnojiv na českém a slovenském trhu a společnost tím výrazně vstupuje do podvědomí obchodníků a koncových zákazníků. Přírodní hnojiva přesně splňují moderní požadavky zákazníků na zdravé pěstování rostlin.
V roce 2010 uvedla společnost na trh první řadu substrátů. Po velice úspěšném vstupu, který lze přičíst především vysoké kvalitě těchto produktů, společnost rozšiřuje tuto produktovou řadu o nové výrobky nejvyšší kvality a unikátních užitných vlastností.
V roce 2010 se společnost FORESTINA s.r.o. přestěhovala do nově vybudované vlastní nemovitosti, kde jsou umístěny veškeré výrobní a související kapacity. Toto nové místo podnikání společnosti je umístěno v Mnichově, v těsné blízkosti Střelských Hoštic. Nové a prostorově odpovídající výrobní a skladovací prostory dovolují do budoucnosti podstatné rozšíření sortimentu, plynulou výrobu a racionální pohyb výrobků.
Distribuce výrobků probíhá na neřetězcovém trhu prostřednictvím významných velkoobchodních distributorů v Čechách a na Slovensku s podporou vlastních obchodních zástupců společnosti FORESTINA.
Kromě neřetězcového trhu jsou výrobky dodávány do různých obchodních řetězců např. Bauhaus, Penny, Globus, UNI HOBBY, Norma, COOP a další. Výrobky jsou zastoupeny i v dalších řetězcích (Kaufland, BILLA, Albert, TESCO atd.).
Přirozenou součástí prodeje našich výrobků jsou různé prodejní prezentace našeho zboží např. prodejní regály, návrhy konceptů … celkově vycházíme vstříc mnoha individuálním požadavkům našich odběratelů.
Naše výrobky jsou propagovány hlavně v televizních pořadech pro zahrádkáře … Receptář prima nápadů, Rady ptáka Loskutáka, ale i v mnoha jiných periodikách.
V roce 2012 společnost FORESTINA s.r.o. úspěšně vstoupila na český trh s řadou přípravků na ochranu rostlin Zdravá zahrada. Jedinečností těchto přípravků je použití surovin z přírodních zdrojů, které nezatěžují životní prostředí a jsou tedy v konceptu společnosti FORESTINA s.r.o.
Minerální krystalická hnojiva rozšířila sortiment firmy Forestina v roce 2013. Jedná se o vodou beze zbytku rozpustná hnojiva určená k výživě všech druhů rostlin v průběhu celé vegetace.

obrazek

Od roku 2014 přechází do našeho portfolia, výrobně i distribučně, veškeré výrobky společnosti AGRO*BIO Rokycany. Se sortimentem výrobků, které od společnosti AGRO*BIO Rokycany plnohodnotně přebíráme, budeme nadále pracovat a tento sortiment budeme nadále rozvíjet díky spolupráci s předními univerzitami a výzkumnými pracovišti.
Další novinkou v roce 2014 je řada JIHOČESKÝCH HNOJIV. Nová hnojiva se vyznačují vyššími obsahy živin v optimálním poměru při zachování velmi příznivých cenových hladin těchto výrobků jak pro obchodníky, tak i konečné uživatele.
Ve svém oboru dosáhla společnost velmi výrazného úspěchu a v současné době lze říci, že je druhým nejvýznamnějším producentem zahradních hnojiv a příbuzných produktů v České republice.

FORESTINA s.r.o.
Mnichov 129
386 01 Strakonice
Česká republika

tel.: +420 383 312 714
fax: +420 383 312 719
e-mail: info@forestina.cz

EU