Podporujeme ...

V nedávné době nás oslovil zástupce Odborného učiliště pro žáky s více vadami s žádostí o dodávku našich zahradních hnojiv pro potřeby výuky. S dodáním našich hnojiv jsme samozřejmě souhlasili a hnojiva učilišti poskytli formou daru.


ObrázekOdborné učiliště pro žáky s více vadami je určeno pro děti se zdravotním postižením, u kterých se kromě snížených intelektových schopností projevila i zdravotní vada. Na učebním oboru Zahradnické práce jsou žáci připravováni na pomocné zahradnické práce: množení rostlin, výsev a pěstování venkovních rostlin, pěstování a ošetřování hrnkových květin. K dispozici mají zahradu, skleník a dílnu. http://specou.cz/ucebni-obory/zahradnicke-prace/


Studenti vyrábějí aranžérské výrobky a ty dále prodávají v učilišti nebo např. na Vánoční výstavě. Studenti dále pomáhají s údržbou zeleně v Praze.


ObrázekRadost nám udělala zpráva o dobrých výsledcích pěstování jahod a dalšího ovoce, které bylo hnojeno našimi hnojivy (Hoštické hnojivo na jahody, Biomin na maliny a ostružiny, atd.)

EU